Чехия ликува в трилър с пет гола срещу Украйна

Чехия записа първата си победа в група 1, от Лига „В“ на Лигата на нациите. Тази вечер възпитаниците на Иван Хашек се наложиха с 3:2 над Украйна в страхотен трилър.

Павел Сулц изведе домакините напред в 21-вата минута, но Владислав Ванат изравни в 37-ата.

Отново Сулц даде преднина на Чехия в 45-ата минута, а в 80-ата Томаш Соучек от дузпа направи резултата 3:1.

Украйна обаче бързо върна интригата с попадение на Георгий Судаков в 84-тата минута, но гостите нямаха време, за да направят нещо повече и трябваше да се примирят с минималната загуба.

С тази победа Чехия вече има 3 точки в актива си и се намира на 3-тото място в групата. Украйна остава с нулев актив на дъното на таблицата.